Hledáme hospodářku, průvodce, asistenta pedagoga, klubáka

Děti se hrnou do naší školy, a tak je potřeba rozšířit i náš tým. Baví Vás učit tradičně i netradičně? Zaujmete šesťáky a získáte si i pozornost druháčků? A ještě máte ambice být inspirací pro novou generaci?

8. 11. 2021| ScioŠkola Praha 13
WEB IMG 20190923 143011

Aktuálně hledáme do týmu:

Průvodce se zájmem o přírodní vědy

Hospodářku

Hledáme průvodce, asistenta pedagoga, klubáka

Pošlete nám své CV a motivační dopis. Výhodou bude, když přidáte i jakýkoliv návrh či projekt, jak s žáky v předmětech pracovat.

Co nabízíme?

• Práci snů pro lidi, kteří chtějí změnit svět!
  • Smysluplnou, inspirativní, ale také náročnou práci s dětmi.
  • Velkou důvěru ve vaše schopnosti, plný respekt, ale i podporu, pokud ji budete potřebovat.
  • Průběžné kvalitní další vzdělávání.
  • Možnost spolu s kolegy a dětmi utvářet konkrétní podobu své školy a vyjadřovat se i k ostatním ScioŠkolám.
  • Skvělý tým a příjemné pracovní prostředí.
  • Možnost naučit se spoustu nových věcí.

Jsme menší škola s velkým potenciálem, to nám umožňuje pečovat o osobní vztahy a vytvářet velmi pohodové prostředí. Společně vedeme a budujeme inovativní školu, která je součástí společenství ScioŠkol, kde se vzájemně inspirujeme a podporujeme.
Nechodíme vyšlapanými cestičkami a stále objevujeme nové možnosti, permanentní změna je naší součástí. Rádi bychom mezi sebou přivítali nového kolegu nebo kolegyni, na pozici průvodce na 1. stupni, na 2. stupni. Průvodce matematikou nebo fyzikou či chemií.

Materiály posílejte na:

praha13@scioskola.cz